Řemeslné práce

Zámečník, klempíř, pokrývač, tesař, instalatér, topenář, zedník, zahradník a dalšíAktuálně

Omluvte prosím ještě nedokončené stránky. Pracujeme na tom po práci.

Kontakt

Stanislav Roth

Roudnice nad Labem

tel: +420721051654

mail:

rostars@zlatyruce.cz

rostars@firemni.cz

Na jednotlivých stránkách jsou (budou) popsány práce podle druhu a rozsahu. Nicméně zde můžeme předeslat, že naši řemeslníci se zabývají jak údržbou, tak opravami drobného rozsahu, ale pracují i na rozsáhlejších rekonstrukcích či se podíly na výstavbě nových domů k bydlení, domů pro firemní zázemí, oplocení, hospodářských budov i různých realizacích zahradních komplexů. Umíme jak zděné tak dřevo stavby. Od budky pro ptáčky, přes boudu pro psa, altány, zahradní domky, chalupy až po vily a vícepodlažní budovy. Nebojíme se ocelových konstrukcí, hal, lávek, můstků.

Opravy, úpravy a odstraňování havarijních stavů

Naši řemeslníci dokáží opravit na vašich domech, chatách chalupách, na firemních objektech - prostě kdekoliv je třeba všechny poruchy, rozbití, nebo závady vzniklé léty používání a přirozeným stárnutím, případně zanedbanou či nedostatečnou údržbou. Dokaží napravit chyby a průšvihy způsobené neodbornou prací, manipulací či použitím nevhodných materiálů či jejich špatných kombinací při předcházejících pracích. Umí díky profesionálnímu přístupu a používání kvalitních nástrojů a nářadí v kombinaci se správnými materiály odstranit, případně opravit vzniklé nedostatky a to k vaší spokojenosti.

Při vzniku havárií dokážeme s rychlostí, která je v takových chvílích nezbytná, odstranit havarijní stav a následně vypracovat návrh postupu opravy. Sfouklá střecha, prasklý vodovod, rozbité dveře - nic není tak velký problém jak se na první pohled zdá. Vše lze vyřešit, opravit a nakonec často i vylepšit.Free SEO Tools