V případě havárie volejte: služba je ze zdravotních důvodů omezena.

+420 721 051 654

"Zahradnictví - speciální nabídka - zimní zahrady."

Hypertufa - výroba a prodej na objednávku i ze zásob dle katalogu od našich zahradníků.

Právě během přípravy na novou sezónu obnovujeme strojový park a připravujeme pro vás nejmodernější a současně nejstarší postup strojového sečení trávy - vřetenové sekačky. Výsledkem použití těchto strojů je ohromující trávník, který dá zapomenout mírně vyšší ceně. Ta se vedle zvýšení vašeho image před hosty krčí v koutku. Ano trávník, který pro vás budeme s touto technologií udržovat nabudí u vás i vašich hostů pocit nadstandardu a luxusu. Krása a hustota trávníku spojená s perfektním a čistým střihem v naprosto stejné délce stébel vás bude těšit při každém pohledu.


Dobrý den,

zabýváme se veškerými zahradnickými pracemi. Dodáváme komplexní realizace zahrad i parků. Provádíme výsadby stromků, okrasných keřů, živých plotů, ovocných stromků a keřů, květin na záhonech i skalkách, které leží na vašich zahrádkách, na pozemcích přilehlých k vašim nemovitostem, v parcích i firemních plochách.
Provádíme řez ovocných stromů, prořezávání keřů, stromů. Porazíme staré, nebezpečné i jinak překážející stromy, keře, náletové dřeviny, plevelné rostliny. Vyřídíme nutná povolení (to od 15.7.2013 není nutné na pozemcích přilehlých k nemovitostem, kde má vlastník trvalé bydliště - no a už zase nutné je). Samozřejmostí je i úklid a odvoz vzniklého odpadu, pokud si ho objednáte. Likvidujeme náletové porosty a plevele pomocí ekologických postupů. Dovezeme a narovnáme dřevo na topení, postavíme vám pro něj dřevník, připravíme pro vaše pohodlí. Vy už si ho jen nosíte ke krbu nebo kamnům a užíváte si pohody a odpočinku po vaší práci.

Trávníky, záhony ...

Vaše trávníky posekáme, provedeme vertikutaci, vyhrabeme, pohnojíme, věnujeme mu péči, kterou potřebuje a kterou si objednáte a poté vše odvezeme a uklidíme. Záhony ve vaší zahrádce, na skalkách, firemních plochách, okolo cestiček a jinde vám zkrášlíme, zabezpečíme proti růstu plevelů, provedeme osázení rostlinami a následné zakrytí mulčovací kůrou, ale technoligie můžeme přizpůsobit vašim přáním a požadavkům (místo kůry různé štěrky, kámen, barevné kůry apod.). Váš trávník na vaše přání posečeme šetrným způsobem pomocí vyspělé technologie použitím sekaček s vřetenovým systémem STŘIŽENÍ trávníku (mimochodem první sekačky s touto technologií střihu trávníku byly používány již před 180 lety). Ostatně například golfová hřiště jinou technologii nikdy nepoužívají.

Okrasné prvky

Na vaše zahrady, parky, firemní plochy dodáme okrasné i funkční zařízení jako jsou rozličná koryta, vázy, pedestály, ptačí pítka, fontánky i velké fontány. Dodáme lavičky, jezírka, potůčky, můstky. Umíme vyrobit různé branky a brány z rozličných materiálů. Kámen, ocel, dřevo nebo i umělé materiály, které imitují zmíněné. Vytvoříme místa pro odpočinek, otevřená nebo s lehkou stříškou, obestavěná nebo i s altánkem. Venkovní krb, udírna, ohniště zkrášlí vaše místo pro odpočinek.

Orientační ceník prací Rostars garden
Cena prací:

hodinová sazba již od
  • 175,- Kč/hod za pomocné práce podle druhu, náročnosti a podmínek
  • 220,- Kč/hod za práce kvalifikované
  • 350,- Kč/hod odborné práce
  • Viz ceník


(bez materiálů a dalších účelně vynaložených nákladů) Termíny zahájení a průběhu prací vždy podle dohody.
Služby "Zlaté ruce"Cena pracíPopis
Cena různých v ceníku nepopsaných prací již od:150,-Kčhodinové sazby pro práce v ceníku neuvedené podle vašich přání a našich možností.
Sečení trávy 1m2 - výška porostu do 5cm a sečené plochy jsou rovné a bez stromů, keřů a jiných překážek = minimální cena. již od 0,80-kčCena závisí na použité technologii a je bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Sečení vzrostlé trávy 1m2(případné předsečení rotační sekačkou a následné sestřižení "na čisto" vřetenem)od 2,-kč + 2,- kčCena bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Sekání trávy ve svahu - cena za 1m2 - závisí na použitých technologiích, použité technice, náročnosti terénu a sklonu svahu již od 2,-kčCena bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Úklid a naložení posečené trávy, větví a dalšího zahradního odpadu z pozemku 1m3již od 200,-kčCena platí pro rozlehlé pozemky, nebo zahrady kde je třeba nosit materiál dost daleko (více než 20m)
Odvoz - cena za 1km - 14,- kč- (minimálně 7,-kč/km)Není započtena cena na skládce. Ta vychází z místních podmínek.
Řez stromků, keřů, růží a dalších rostlinJiž od 250,-kč/hod podle druhu a vzrůstu a podle použitých technologií - dohoda na místěNení započtena cena odvozu odpadu a uložení na skláde. Ta vychází z místních podmínek.
Drobné elektro opravy - údržba, čištění přístrojů, výměny žárovek, instalace a úpravy pro připojení ledniček, myček nádobí, praček apod. od 150,-Kč - 300,- Kč podle složitosti atd.
Zednické práce - hodinová sazba již od 175,- podle druhu prací
Zednické práce - ceny za 1m2 již od 10,- Kč dle druhu práce
Malování, tapetování, obkládání stěn a podobné práce - cena za 1m2 - cena se určí podle mnoha různých faktorů (odstranění staré malby, stěrkování stěn např. sádrou, nátěr proti plísním, a jiné potřebné práce podle místních podmínek a přání zadavatele) již od 20,- KčCena závisí i na druzích použitých materiálů a na technologiích při práci použitých.
Lakýrnické a natěračské práce - cena za 1m2 - podobně jako u malířských prací již od 20,-Kč/1m2podle druhu práce a použitých materiálů
Instalatérské práce - cena za hodinuod 175,- Kčpodle druhu práce a použitých materiálů

Do cen není zahrnut spotřebovaný materiál, doprava, úklid, přepravy materiálů po stavbě a další - vše je samozřejmě věcí dohody. Na zhotovení prací pro vás vypracujeme cenovou nabídku, rozpočet a postup prací. Současně vám seznámíme s nezbytnostmi, které pracem předcházejí - požadavky na vyklizení, odstranění všeho co by mohlo překážet nebo být ohroženo (např. znečištěním nebo rozbitím při prováděných pracech apod.)

Údržba pozemků

Sečení trávy, odvoz, likvidace ostatních odpadů a práce s tím spojené případně doobjednané
jsou účtovány dle skutečně odvedených prací. Když už u vás jsme, doporučujeme domluvit si i další práce, které je lépe svěřit odborníkům.
Sjednocením prací dochází k výrazné úspoře najetých kilometrů k vaší zakázce, následně i času a tím samozřejmě i vašich peněz.


Řemeslníci

Kontakt

Rostars

tel: +420 721 051 654

E-mail:

rostars@zlatyruce.cz


Ohniště může být úžasným doplňkem zahrady i pro samotáře

Užívejte si pohodu u vašeho krásného ohniště

Řemesla - Zahradnictví - hypertufová koryta, ozdoby

Osázejte si květinami netradiční květináče - zaujměte své přátele nejen svým charismem, ale i charismem vašeho království.

Řemesla - Zahradnictví - hypertufová koryta, ozdoby

Postarejte se o vodu pro vaše ptačí návštěvníky - pítko s vodou je pro ně v mrazech možná důležitější než krmení.

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

A ještě jeden "Birdbath"

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Rozmanité tvary a funkce - množství velikostí a druhů, množství tvarů a možností použití

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Mísy, koryta, květníky nepravidelných tvarů

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

A nebo pravidelných tvarů

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Kontejner pro výsadbu větších keřů, stromků, konifer - prostě pro další zkrášlení vašich nemovitostí

>
Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Předmět zprávy:
Zpráva:
Pro zabránění spamu opište prosím text z následujícího obrázku:
Je obrázek nečitelný? Zkuste jiný!