Motto: "Vše co děláme, děláme s láskou"


Řemeslné práce

Zámečník, klempíř, pokrývač, tesař, instalatér, topenář, zedník, zahradník a dalšíAktuálně

Omluvte prosím ještě nedokončené stránky. Pracujeme na tom po práci.

Kontakt

Stanislav Roth

Roudnice nad Labem

tel: +420721051654

mail:

rostars@zlatyruce.cz

rostars@firemni.cz

Na jednotlivých stránkách jsou (budou) popsány práce podle druhu a rozsahu. Nicméně zde můžeme předeslat, že naši řemeslníci se zabývají jak údržbou, tak opravami drobného rozsahu, ale pracují i na rozsáhlejších rekonstrukcích či se podíly na výstavbě nových domů k bydlení, domů pro firemní zázemí, oplocení, hospodářských budov i různých realizacích zahradních komplexů. Umíme jak zděné tak dřevo stavby. Od budky pro ptáčky, přes boudu pro psa, altány, zahradní domky, chalupy až po vily a vícepodlažní budovy. Nebojíme se ocelových konstrukcí, hal, lávek, můstků.

Naše práce je nám koníčkem

Rekonstrukce staveb

Zde je nutno dát vědět - hledáte-li ty nejlevnější řemeslníky, pak nejste na správném místě. Ano, naše práce je ve vyšších standardech kvality, a to něco stojí.

Neslyšíme ani na žádosti typu "Tak to ŇÁK ukoulejte, ať to moc nestojí." U nás šlendrián nevedeme ani netrpíme. Řemeslník, který na takové návrhy přistoupí, je bez milosti vyloučen z našich řad.

To neplatí jen o práci. Platí to i o materiálech s nimiž pracujeme. Tyto si zásadně nakupujeme sami, pomocí našich odborně vyškolených obchodních zástupců. Je lépe, a za tím si stojíme, udělat práci dražší a kvalitní, než jezdit opravovat a vyměňovat "levné šmejdy". To se totiž v konečném důsledku prodraží mnohonásobně.Free SEO Tools