"Zahradnictví"

Veškeré zahradní práce - sekání trávníků, řez stromů ovocných i okrasných .......


Dobrý den,

zabýváme se veškerými zahradnickými pracemi. Dodáváme komplexní realizace zahrad i parků. Provádíme výsadby stromků, okrasných keřů, živých plotů, ovocných stromků a keřů, květin na záhonech i skalkách, které leží na vašich zahrádkách, na pozemcích přilehlých k vašim nemovitostem, v parcích i firemních plochách.
Provádíme řez ovocných stromů, prořezávání keřů, stromů. Porazíme staré, nebezpečné i jinak překážející stromy, keře, náletové dřeviny, plevelné rostliny. Vyřídíme nutná povolení (to od 15.7.2013 není nutné na pozemcích přilehlých k nemovitostem, kde má vlastník trvalé bydliště - no a už zase nutné je). Samozřejmostí je i úklid a odvoz vzniklého odpadu, pokud si ho objednáte. Likvidujeme náletové porosty a plevele pomocí ekologických postupů. Dovezeme a narovnáme dřevo na topení, postavíme vám pro něj dřevník, připravíme pro vaše pohodlí. Vy už si ho jen nosíte ke krbu nebo kamnům a užíváte si pohody a odpočinku po vaší práci.

Trávníky, záhony ...

Vaše trávníky posekáme, provedeme vertikutaci, vyhrabeme, pohnojíme, věnujeme mu péči, kterou potřebuje a kterou si objednáte a poté vše odvezeme a uklidíme. Záhony ve vaší zahrádce, na skalkách, firemních plochách, okolo cestiček a jinde vám zkrášlíme, zabezpečíme proti růstu plevelů, provedeme osázení rostlinami a následné zakrytí mulčovací kůrou, ale technoligie můžeme přizpůsobit vašim přáním a požadavkům (místo kůry různé štěrky, kámen, barevné kůry apod.).

Okrasné prvky

Na vaše zahrady, parky, firemní plochy dodáme okrasné i funkční zařízení jako jsou rozličná koryta, vázy, pedestály, ptačí pítka, fontánky i velké fontány. Dodáme lavičky, jezírka, potůčky, můstky. Umíme vyrobit různé branky a brány z rozličných materiálů. Kámen, ocel, dřevo nebo i umělé materiály, které imitují zmíněné. Vytvoříme místa pro odpočinek, otevřená nebo s lehkou stříškou, obestavěná nebo i s altánkem. Venkovní krb, udírna, ohniště zkrášlí vaše místo pro odpočinek.

Orientační ceník prací Rostars garden
Cena prací: hodinová sazba již od

    • 300,- Kč/hod za pomocné práce podle druhu, náročnosti a podmínek
    • 350,- Kč/hod za práce kvalifikované
    • od 400,- Kč/hod odborné práce
    • (bez materiálů a dalších účelně vynaložených nákladů)

Termíny zahájení a průběhu prací vždy podle dohody.
Práce s žebříkem případně se stroji (sekačky, křovinořezy, pily atd.) si vyžaduje v každém případě přítomnost dvou a více pracovníků.

Ceník
Služby "Zlaté ruce"Cena pracíPopis
Cena různých v ceníku nepopsaných prací již od: 290,-Kč hodinové sazby pro práce v ceníku neuvedené podle vašich přání a našich možností. Cenu určíme dohodou
Sečení trávy 1m2 - výška porostu do 5cm a sečené plochy jsou rovné a bez stromů, keřů a jiných překážek = minimální cena. již od 1,50-kčCena závisí na použité technologii a je bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Sečení vzrostlé trávy 1m2(případné předsečení rotační sekačkou a následné sestřižení "na čisto" vřetenem)od 2,-kč + 2,- kčCena bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Sekání trávy ve svahu - cena za 1m2 - závisí na použitých technologiích, použité technice, náročnosti terénu a sklonu svahu již od 4,-kčCena bez odvozu a uložení posečené trávy na skládku bioodpadu a bez dalších spojených prací
Úklid a naložení posečené trávy, větví a dalšího zahradního odpadu z pozemku již od 250,-kčCena platí pro rozlehlé pozemky, nebo zahrady kde je třeba nosit materiál dost daleko
Odvoz - cena za 1km - 17,- kčNení započtena cena na skládce. Ta vychází z místních podmínek.
Řez ovocných stromů, okrasných stromů, všech druhů keřů a keříků, růží od nejmenších, pokryvných až po vzrostlé pnoucí. Úpravy a dosazování, nové výsadby a další práce na zahradách, předzahrádkách apod.Již od 350,-kč/hod podle druhu a vzrůstu a podle použitých technologií - dohoda na místěNení započtena cena odvozu odpadu a uložení na skláde. Ta vychází z místních podmínek.
Provádíme i zámečnické práce
Zámečnické práce - dle druhuJiž od 350,-kč/hod podle druhu a použitých technologií - dohoda na místěNení započtena cena likvidace a odvozu odpadu a uložení na skládce. Ta vychází z místních podmínek.
Zámečnické práce - svařováníJiž od 450,-kč/hod podle druhu svařovaných materiálů a použitých technologií - dohoda na místěNení započtena cena likvidace a odvozu odpadu a uložení na skládce. Ta vychází z místních podmínek.

Do cen není zahrnut spotřebovaný materiál, doprava, úklid, přepravy materiálů po stavbě a další - vše je samozřejmě věcí dohody. Na zhotovení prací pro vás vypracujeme cenovou nabídku, rozpočet a postup prací. Současně vás seznámíme s nezbytnostmi, které pracem předcházejí - požadavky na vyklizení, odstranění všeho co by mohlo překážet nebo být ohroženo (např. znečištěním nebo rozbitím při prováděných pracech apod.)

Údržba pozemků

Sečení trávy, odvoz, likvidace ostatních odpadů a práce s tím spojené případně doobjednané jsou účtovány dle skutečně odvedených prací. Když už u vás jsme, doporučujeme domluvit si i další práce, které je lépe svěřit odborníkům.
Sjednocením prací dochází k výrazné úspoře najetých kilometrů k vaší zakázce, následně i času a tím samozřejmě i vašich peněz.


Řemeslníci

Kontakt

Rostars

tel: +420 721 051 654

E-mail:

rostars@zlatyruce.cz


Ohniště může být úžasným doplňkem zahrady i pro samotáře

Užívejte si pohodu u vašeho krásného ohniště

Řemesla - Zahradnictví - hypertufová koryta, ozdoby

Osázejte si květinami netradiční květináče - zaujměte své přátele nejen svým charismem, ale i charismem vašeho království.

Řemesla - Zahradnictví - hypertufová koryta, ozdoby

Postarejte se o vodu pro vaše ptačí návštěvníky - pítko s vodou je pro ně v mrazech možná důležitější než krmení.

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

A ještě jeden "Birdbath"

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Rozmanité tvary a funkce - množství velikostí a druhů, množství tvarů a možností použití

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Mísy, koryta, květníky nepravidelných tvarů

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

A nebo pravidelných tvarů

Logo firepit.jpg - Řemesla - Zahradnictví

Kontejner pro výsadbu větších keřů, stromků, konifer - prostě pro další zkrášlení vašich nemovitostí