Řemeslné práce

Zámečník, klempíř, pokrývač, tesař, instalatér, topenář, zedník, zahradník a dalšíAktuálně

Omluvte prosím ještě nedokončené stránky. Pracujeme na tom po práci. A v současnosti navíc měníme vzhled. Pomalu, ale jistě. To víte, jeden z nás to má jako koníčka a dělá to po večerech, když se mu chce, když mu to žena dovolí :-). To důležité u nás najdete. Co umíme, co neděláme, kde nás najdete, jak nás kontaktovat a co za to, co děláme, chceme.

Kontakt

Stanislav Roth

tel: +420721051654

mail:

rostars@zlatyruce.cz

rostars@firemni.cz

Na jednotlivých stránkách jsou (budou) popsány práce podle druhu a rozsahu. Nicméně zde můžeme předeslat, že naši řemeslníci se zabývají jak údržbou, tak opravami drobného rozsahu, ale pracují i na rozsáhlejších rekonstrukcích či se podíly na výstavbě nových domů k bydlení, domů pro firemní zázemí, oplocení, hospodářských budov i různých realizacích zahradních komplexů. Umíme jak zděné tak dřevo stavby. Od budky pro ptáčky, přes boudu pro psa, altány, zahradní domky, chalupy až po vily a vícepodlažní budovy. Nebojíme se ocelových konstrukcí, hal, lávek, můstků.

Seznam prací - řemesel, které nabízíme

"Řemesla v seznamu, která jsou podtržena, mají již svou vlastní stránku. Kliknutím na podtržené řemeslo (odkaz) přejdete na stráku o jednotlivých řemeslnících a o jejich nabídce prací a služeb."

Zde je nutno dát vědět -
hledáte-li ty nejlevnější řemeslníky, pak nejste na správném místě. Ano, naše práce je ve vyšších standardech kvality, a to něco stojí.

Neslyšíme ani na žádosti typu "Tak to ŇÁK ukoulejte, ať to moc nestojí". U nás šlendrián nevedeme ani netrpíme. Řemeslník, který na takové návrhy přistoupí, je bez milosti vyloučen z našich řad.

To samozřejmě platí i o materiálech s nimiž pracujeme. Tyto si zásadně nakupujeme sami, pomocí našich odborně vyškolených obchodních zástupců. Je lépe, a za tím si stojíme, udělat práci dražší a kvalitní, než jezdit opravovat a vyměňovat "levné šmejdy". To se totiž v konečném důsledku prodraží mnohonásobně.

"Zahradnictví"

Trávník - může se stát noční můrou majitelů zatravněných pozemků - jejich sečení a údržba jsou jednou z nejnáročnějších prací na všech zahradách, parcích, firemních plochách. Zavlažování je pro jeho růst jedním z nejdůležitějších faktorů pro zdravý a vitální růst.

Posečeme, pohnojíme, dosejeme. Založíme nové trávníky, obnovíme staré, proschlé či plevely sužované plochy. Vytvoříme záhonky, cestičky, skalky i jezírka. Doplníme vaši zahradu o květiny, okrasné dřeviny - keříky, keře i stromky. Vysadíme okrasné trávy, byliny. Provedeme sanace proti mravencům, plevelům.

Využíváme moderních technologií pro údržbu i obnovu, pro zakládání nových zahrad.

"Zámečnictví"

Kovovýroba - práce, které pro vás uděláme jak v naší dílně tak přímo u vás. Záleží jen na druhu objednaných prací, na jejich rozsahu a použitých materiálech. Vše co pro vás děláme je v prvotřídní kvalitě a přesnosti.

"Pokrývačství"

- střecha - nedílná součást domu, která ochrání vaši nemovitost. Naši specialisté znají mnoho problémů, které způsobují neodborné montáže a které se později vymstí. Jejich náprava když už vám teče do domu, stojí mnohem více, než od základů udělaná střecha odborně s důsledným dodržováním všech předepsaných technologických postupů a s použitím kvalitních a prověřených materiálů a jejich správné kombinace. Pohyb našich řemeslníků po střeše - to je balet kde si baleťáci místo s baletkou pohazují s prkny, trámky, taškami a kladivy.

"Klempířství"

Co by byla střecha bez kvalitního oplechování. Jak by to dopadlo, kdyby šlendrián, levná řešení a odfláknutá práce nastoupila k perfektně udělané střeše? Naši klempíři jsou machři s nůžkama, s ohýbačkou a stáčečkou. Jejich nářadí často vypadá jako z jiné galaxie a s ním pak kouzlí na střechách neuvěřitelné vychytávky pro perfektní a stoprocentní usměrnění odtoku vody do svodů a pryč od domu. Vlhkost a prosaky jsou jim k smíchu, protože oni vědí jak s vodou naložit.

Tesařství

Naši tesaři jsou vyškolení, a praxí prověření mistři práce s dřevem. Špatně uřízlý trám pro krov je nepoužitelný a cena škody vysoká, proto tito hoši jsou z těch nejspolehlivějších a řemeslo ovládajících pracovníků. Práce s tužkou, metrem a matematikou jim je vlastní. S pilou v ruce zůročí své přesné výpočty a vaše střechy, obklady, konstrukce pro dřevostavby jsou vždy přesné a kvalitní. Neodmýtnou postavit ani boudu pro psa nebo třeba králíkárnu. Moderní mobilní slepičárny dělají na objednávku přesně podle vašich možností.

Zednictví

Zedník - věčně špinavý tvor s neskutečnou vůlí. Ano vůlí. Když má před sebou plochu fasády dvouset čtverečních metrů, tak musí být hodně vytrvalý, aby vydržel celý den plácat lžicí, kroutit hladítkem a ještě to mít všechno v parádní rovině. Když mu přivezou dva kubíky betonu a on s nima běhá v kolečku po stavbě, aby ho dostal co nejrychleji na určené místo, když přivezou tisíc cihel ----- A tak bychom mohli pokračovat. Právníci, učitelé i manageři jsou utaháni už jen při pohledu na něj. On je většinou utahán učiteli, managery a občas také právníky. Ale jde dál a ví, že u nás si zedníků považujeme stejně jako všech manuálně pracujících.

Obkladačství

Vaše koupelny, WC, umývárny, prádelny, schodiště, chodby, terasy, balkony - vše kde potřebujete nebo chcete obklady či dlažbu. Perfektně navržené a zpracované podle nejmodernějších technologií a s použitím kvalitních materiálů. Práci pro vás odvedou se zodpovědností a citem pro detail ti nejlepší z nejlepších. Jejich rychlost není daná výkonem v metrech, ale kvalitou ve všech maličkostech, v přesnosti, v dokonalosti. Dokáží udělat to co mnoho jiných "odborníků" jen slyšelo a často ani to.

Instalaterství - topenářství

Instalatér - často podceňovaná a málokým dostatečně oceňovaná profese. Když pustíte vodu a začnou vám poskakovat pokličky tak to jste si pozvali asi nějakého "šikulu". Ano, hučení vody po celém domě když spláchnete, pazvuky vycházející z odpadu umyvadla, to je výsledek špatně navržené a stejně špatně provedené vodoinstalace. Hydrodynamika má své neúprosné zákonitosti a kdo jí nevyhoví, ten nemá u takové práce co pohledávat. Pokud ve vás ovšem hučení vyvolává vzpomínku na krásnou dovolenou u vodopádů, pak si to jistě můžete denně užívat. To my ale neumíme a nikdy umět nebudeme. Nechceme. To necháme těm "šikulům".

Topenář - to je na hodně dlouhé povídání. Tady se kloubý jak hydrodynamika, tak termodynamika s tlakem a mnoha dalšími faktory, které výsledně ovlivňují nejen tichý běh topení, ale zejména pak spotřebu energií. Sebemenší chybička může způsobit dramatický nárůst ceny vydanou na spotřebu paliva při současném snížení výkonu. Nevhodné kolínko k radiátoru zapřičíní jeho špatnou fukčnost, špatně zalité podlahové vytápění s nedejbože špatně vybraným materiálem vás můžou do budoucna přivádět k šílenství. Takovej řemeslník si zaslouží kacířskou čepici a šup s ním na hranici. Když jsme prováděli rekonstrukci takovéto práce, tak jsme zjistili, že ti "machři" použili na zalití podlahového topení běžný beton a to prý ho navíc míchali sami v míchačce!!! Neuvěřitelné věci se dějí v zemích Českých.

Kotle a jejich připojení je samostatná disciplína - nicméně podle kotle se navrhuje celý otopný systém a je velice těžké vychytat to tak, aby jste jednou mohli přejít na jiný druh vytápění. Ano jde to, ale samozřejmě s určitým omezením. Vždy je nejefektivnější systém, který je konstruován na míru a jakékoliv pokusy o univerzálnost pak tuto efektivitu snižují. Zde je třeba odhadnout - ano odhadnout, do jaké míry to je únosné. Odhadnout proto, protože nelze přesně spočítat něco, k čemu nemáme ta správná (budoucí) data.Free SEO Tools